Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El lehet végezni egy egyetemet...

El lehet végezni egy egyetemet heti 5 munkanap mellett?

Figyelt kérdés
Hétfőtől péntekig dolgozom, egyik héten 6-14, másik héten 14-22. A levelezős nem jó, mert nekem mindenképp nappalis kell.
2012. dec. 14. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nappalisat semmiképp,mert hiába te állitod össze az órarendedet,össze vissza vannak az óráid nem tudod a melóhoz igazitani. vagy nappalis és akkor semmi meló hanem diákhitel,vagy levelező.
2012. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Levelezőn simán...azt miért nem lehet?

Esetleg kérhetsz egyéni tanrendet bár így is kevés esély van rá szerintem :/

2012. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nappalisat nem, mert nem tudsz bejárni, és a hiányzások miatt kirúgnak!

Levelezőset igen, ha bírod a tanulást.

2012. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérj egyéni tanrendet. Menj be a TO-ra és érdeklődd meg mi kell hozzá.
2012. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Diákmelölót végzek. Ha nincs jogviszonyom, nincs munkám, ha nincs munkàm, akkor meg nem telij egyete.mre
2012. dec. 14. 11:38
 6/16 anonim válasza:
de miért nem jó a levelező??
2012. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Még talán az előadásokról hiányozhatnál is, ha van egy olyan tanulópárod, aki minden információval, anyaggal ellát, de a szemináriumokat, gyakorlati tárgyakat nem lehet ellógni, nem kapod meg az aláírásokat.

Egyéni tanrended lehet, pl. nálunk be kellett járnia a nappalisok gyakorlati óráira, de nálunk csak 2 eredményesen lezárt félév után kapta meg a kérelmező a lehetőséget.

2012. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
gondlom a csp,meg a gyerektartás miatt kell neki h nappalis legyen. de az nem fog menni,törődj bele. levelező mellett normál melód is lehet jó fizetéssel,és ott a diákhitel. valamit valamiért!
2012. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A diákmeló niatt kell nappalis. Diákhitelt meg mégis mire vállaljak be? Egyedül nevel hármunkat anyánk, ha nem találok munkát diploma utánmi lesz? Persze, anélkül is keresek már egy éve....
2012. dec. 14. 11:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nappalin végzem az MSC-t, mellette szakmában dolgozom (informatika), eddig 60 kreditből 56-ot csináltam meg 2 félév alatt. Nekem most a szorgalmi második fele volt nagyon kemény, kb. napi 4-5 óra alvás, hétvégén egy kicsit több. Szóval nem lehetetlen, de azért bírni kell idegekkel. Ráadásul én nagyjából rugalmas munkaidőben vagyok, szóval ha 10-kor kezdődött egy óra, akkor volt, hogy délután 1-re értem be dolgozni és benn voltam este 8-9-ig. és még így is csak az órák 20-30%-ra jutottam be.
2012. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!