Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok tanácsokat adni felvéte...

Tudtok tanácsokat adni felvételivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy ne stresszeljek rá? Miket vigyek magammal? Tippeket írjatok légyszi, jövő héten írom!

2013. jan. 13. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen 2 tollat vigyél,ne hogy kifogyjon az egyik véletlenül,meg ami kell a szerkesztéshez.Én nagyon ideges vagyok a központi miatt,mert nagyon számítana :( te hol írod?
2013. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Halii.:) én is most írom a debreceni Bethlenbe.

2tollat vigyél, körző és vonalzó.:) nekünk ezeket engedélyezik csak.:)

ne parázz rá, nézd meg a kedvenc filmed péntek este. hallgasd a kedvenc zenéidet..:)

2013. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, én a Kőrösibe írom. Sok sikert!
2013. jan. 13. 16:44
 4/6 anonim válasza:
felvételi elott ne igyal sokat... mert ha kimész akkor már nem írhatod meg! Egy kis csokit is egyél ne túl sokat, hogy ne igyál!
2013. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2. én is a Bethlenben írom :) Körző, vonalzó, 2-3 toll, személy, diák, OM kártya(FONTOS), csoki v. szőlőcukor (inkább mindkettő), innivaló, karóra :)
2013. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adrienn írtam privát üzit.:)

nagyon sok sikert mindenkinek! :)

2013. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!