Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én most nyolcadikos vagyok és...

Én most nyolcadikos vagyok és már most elkezdtem parázni a felvételivel kapcsolatban. Nem tudom hová szeretnék menni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

csak annyi hogy a hetedikes évvégi jegyeim a következők :

Matek 5

Technika 5

Magyar Nyelvtan 5

Irodalom 5

Angol 4

Rajz 5

Tesi 5

Kémia 5

Fizika 5

Föci 5

Biosz 5

Ének 5

Info 5

Töri 5

Hagyomány 5

Ilyen jegyekkel hova vénnének fel ? Gimibe ? esetleg szakközépbe ? Előre is köszi (:


esetleg példák hogy milyen budapesti ! iskolába mehetnék vennének fel ilyen jegyekkel.. köszii:)



2012. szept. 16. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen jegyekkel szerintem bárhova felvennének, feltéve, ha a központi felvételin is ilyen kimagaslóan szerepelsz. Nem kell fosnod.
2012. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az számít,hogy mit szeretnél csinálni a jövőben.Mi érdekel,miben vagy jó.Nagyon-nagyon jó jegyeid vannak szóval csak így tovább és ne idegeskedj:)
2012. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen jegyekkel akár a Fazekasba is felvehetnek, főleg, ha írsz egy kb. 85 pontos felvételit. Akkor talán. :) Amúgy BÁRMELYIK budapesti középiskolába, tulajdonképpen. Szent Lászzló Gimnázium, Madách Imre Gimnázium, Városmajri, Apáczai, Fazekas Mihály, Deák, Leövey Klára, Teleki Blanka, Veres Pálné, Veres Péter, Vörösmarty, Kölcsey, Könyves, Eötvös, Kossuth, BÁRMELYIKBE. Csak írj egy jó felvételit. :))
2012. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!