Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsokára itt a felvételi....

Nemsokára itt a felvételi. Adnátok néhány tanácsot?

Figyelt kérdés

Szombaton fogom megírni a középiskolai felvételit. Már most eléggé izgulok! Van valami ötletetek, mit csináljak az utolsó napokban a felvételi előtt? A tanuláson kívül, persze. És a felvételi napján? Mit vigyek magammal? Hogyan érjem el, hogy ne izguljak annyira? Valami jó tanács esetleg?

14/L


2013. jan. 13. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én is most fogok írni,és én is nagyon izgulok.Mindenképpen azt ajánlom,hogy pénteken időben feküdj le aludni,hogy kipihent legyél :).

A felvételire vigyél magaddal minimum két tollat (én hármat fogok),ha az egyik kifogyna,tudd a másikat használni + Egy vonalzót is bevihetsz.

Tolltartót azt mondták nekünk ,hogy nem lehet,nehogy be csempéssz valamit :D

Nekünk van valami agyserkentő teánk itthon,abból fogok inni,na meg a csoki.:)

Ha nagyon izgulsz gondolj arra ,hogy csak két óra lesz, és utána mehetsz haza vidáman :)

Sok szerencsét ,és kitartást!:)

14/F

2013. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Vigyél szerintem körzőt vonalzót ceruzát, tollakat, szögmérőt, mert azt mondta nekünk a felkészítő tanár, hogy lehet tesznek bele szerkesztést. Sok sikert. Én is monst fogom írni 14/L
2013. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most írom majd. Bizonyára csináltatok a suliba múlt évekbeli felvételit, fogd fel ezt is úgy mintha házit írnál. Én akkor sosem izgulok ha erre gondolok. Egyébként a több toll az jó ötlet + körző vonalzó ceruza radír (és nem, nem azért kell ceruza hogy majd azzal írod, hanem mert ha írsz egy egyenletet próbaként és nem jó, akkor ne összefirkáld tollal hanem radírral letörlöd)
2013. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és mindenkinek sok sikert a felvételihez! :D
2013. jan. 17. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!