Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát ajánlotok...

Milyen szakmát ajánlotok manapság? Minek éri meg "menni"? És melyik egyetemen?

Figyelt kérdés
Olyan szak-ot keresek,amihez nem kell fizika,kémia,a többi jöhet:D Jól kereső állást akarok,8 órás munkaidővel,feljebbjutási lehetőséggel és külföldi elhelyezkedés lehetőségével.Tehát valami olyat ajánljatok ami kb. ilyen.Irjátok meg azt is h ti csináljátok e ezt,vagy hallottatok róla,és h szereti(tek) e?
2009. aug. 29. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szakmát keresel akkor végezz az érdeklődésednek megfelelő OKJ-t vagy szakmát adó képzést. Ha jó szakot akkor a megfelelő egyetemet.


DE: manapság ilyen nincs amit te keresel. Ma már mindenki örül ha van munkája. Az én szakomról is mindenki külsős és belsős azt szajkózta milyen jó nekünk tuti munkahely és bér. Aztán most ott tartok,hogy nincs munkahelyem pedig volt, csak merészeltem elmenni szülni.


JAVASLATOM: olyan pályát válasz amihez tehetséget ,elhívatást érzel és próbálj meg azzal boldogulni az életben legyen az OKj, felsőfokú vagy egyetem.

Sok szerencsét!

2009. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gazdasági szakok,informatika,esetleg orvosi,az főleg biosz,bár kémia is van benne.
2009. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell egyetem -
2016. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!