Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy VISSZAMENŐL...

Van rá esély, hogy VISSZAMENŐLEG eltörlik a hallgatói szerződéseket?

Figyelt kérdés

#eltörlés #visszamenőleg #hallatói szerződés
2013. jan. 15. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

van rá esély.

állítólag áprilisig meg akarják változtatni a szerződésnek a tartalmát is és lehetőséget is adnak a "tavalyiaknak", hogy ezt írják alá (és így az előző szerződés érvényét veszíti). ennyi erővel el is tudják törölni visszamenőleg is.

2013. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen első de azt akarják a végleges eltörlést viszont nem. Nem fogják eltörölni mivel ahhoz 2/3-os többség kell, az pedig soha többet nem lesz itt az biztos.
2013. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a 2014-es kormányváltást követően lehet hogy az aktuális kormány eltörli. Ott a 2/3 könnyebben összejöhet.
2013. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lesz 2/3-os többség. Kiből jönne össze annyi, semelyik pártból.
2013. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Igen első de azt akarják a végleges eltörlést viszont nem. Nem fogják eltörölni mivel ahhoz 2/3-os többség kell, az pedig soha többet nem lesz itt az biztos."


Sok mindent akarnak, de nem minden jön össze. Ez fordítva is igaz.

Nem is azt mondtam, hogy most akarják eltörölni, de lesz egy választás is 2014-ben. Így nem lehet azt mondani, hogy biztos nem fogják eltörölni. Mert valamennyi esély van rá. (ez volt a kérdés, hogy van e rá esély)

Meg persze pár év alatt nagyon sok minden történhet, amire senki sem számít.

2013. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Biztos, hogy nem lesz 2/3-os többség. Kiből jönne össze annyi, semelyik pártból."


Légyszíves oszd már meg velünk a 2014-es választási eredményeket! Köszi!

2013. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam politikai vitát generálni... :) Köszönöm a válaszokat.


Akkor kell fizetnem, ha abbahagyom a képzést? Mennyit? (Ösztöndíjas vagyok)

2013. jan. 17. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:
A szakod tandíjának a felét.
2013. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor már nincs "büntetlen" kilépés a szakról? Például ha nem tudom finanszírozni a tanulmányaimat, nem megy, vagy egyszerűen rossz pályát választottam..?
2013. jan. 19. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
jelen pillanatban nincs "büntetlen kilépés". de ugye elvileg módosítani fogják a szerződés tartalmát (nem tudni, hogy mennyire, mibe fognak belenyúlni stb). szóval LEHET, jobban járnál ha az új szerződésnél íratkoznál ki. de csak lehet!
2013. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!