Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendőrtisztire szeretnék...

Rendőrtisztire szeretnék menni bűnügyi nyomozónak. Azt hallottam nagyon kemény a fizikai alkalmassági vizsga. Hogyan tudnék rá elkezdeni edzeni? 15/F

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 08:11
 1/3 anonim válasza:

hát járj edzésre, szerintem az bőven elég.

ha meg nem jársz akkor keress valamit ami tetszik és ami jól le is fáraszt (gondolok most atlétikára, kézire, focira stb.), mert én is járok ugyanannyi vagyok mint te és jó részét az alkalmasságinak meg tudom csinálni már most

ja és önmagában a kondi szerintem nem jó ötlet mert nem hiszem h nő attól az állóképességed és ugye az is fontos

2013. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 18. 20:11
 3/3 anonim válasza:
Nyomtasd ki a követelményeket. Keress egy jó személyi edzőt. Fél-egy hónapig járj hozzá vagy ameddig szükséges! Kidolgozza neked a megfelelő étrendet, edzéstervet. Így maximálisan fel tudsz készülni még, ha fizikailag az alkatod nem mondható kimondottan jónak akkor is. Kitartás kell hozzá semmi több.
2013. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!