Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmai gyakorlat befogadó-nyi...

Szakmai gyakorlat befogadó-nyilatkozattal?

Figyelt kérdés

Milyen szabályai vannak?

A cég ahová megyek szakmai gyakorlatra, nem akar fizetni éppen ezért nem tölti ki az együttműködési megállapodást. Vittem egy példányt a befogadó nyilatkozatból, megmutatták a cég ügyvédjének, de azt mondta azt sem írhatják alá.

Milyen szabályai vannak vagy miért nem akarják aláírni?


2013. jan. 18. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Kamu a meghirdetett állás náluk,azért nem akarják aláírni.


A főiskoláknak bologna képzésen 6 hetes kötelező szakmai gyakorlati együttműködési megállapodása van.(legalábbis az én sulimban-gazdálkodási és menedzsment szakon). 6 hetesnél teljesen ingyen kell dolgoznod, illetve a befogadó intézmény adhat ösztöndíj juttatást, ha úgy gondolja. 6 hétnél hosszabb gyakorlati hely biztosításakor már kötelező a cégnek fizetnie a minimálbér X százalékát...asszem 15%-ot hetente v vmi ilyesmi.


Én most póruljártam egy hotelnél,mert azt kamuzták be, hogy 6 hónapos együttműködési megállapodást köthetnek csak a főiskolákkal, ami nem létezik, mert Mo-n csak egy olyan főiskola van(international business school-IBS) ahol 11 hónapos szakmai gyakornoki helyet kell találniuk a diákoknak....

2013. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!