Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani gyakorlati...

Tudtok ajánlani gyakorlati helyeket egy idegenvezető számára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van köztetek olyan emberke aki idegenvezető OKJ-re jár?Ha igen,kérlek segítsetek,hogy szereztetek gyakorlati helyet!?

Nekünk nem mond a suli se semmit,hogy egyáltalán tágabb körben keresgéljek ez ügyben,vagy csak a buszos idegenvezetés körében.Tudom,így nehéz... eddig az e-mail-ek feleslegesnek bizonyultak,ezután próbálkozom személyesen is.



2013. jan. 6. 11:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Szia! Hová jársz?
2013. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Atalanta :)
2013. jan. 8. 08:28
 3/36 anonim ***** válasza:
Na első vagyok, még sehogy nem szereztem, de nektek is lesz gyakorlati vizsga, meg előtte felkészítés nem? Vagy gyakorolni szeretnél?
2013. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

A szituáció a következő:

kb. 2 hónapja járok/járunk az ofőnk nyakára (aki vagy nincs bent vagy nem tud értelmes választ adni) h mégis mit takar maga a gyakorlat.Kétlem,hogy szigorúan csak a buszos idegenvezetést,mert 20 ember nem fog magának ilyen helyet találni.Míg egy másik ismerősöm ,aki szintén ezt tanulja csak máshol,neki elvileg azt mondták ,hogy mindegy csak emberekkel foglalkozzon.

Ebből azt akarom kihozni ,hogy nincs információnk a következőkről(se):

-mi legyen a gyakorlat

-hogy zajlik a záróvizsga

-az 1. és a 2. év végén is van-e záróvizsga

-pontosan mikorra kell a nyelvvizsga....stb.

Konkrétan semmit nem tud senki,és úgy látszik,hogy rajtam kívül nem is csinálnak semmit mások :).

Semmiféle gyakorlati vizsgáról nincs szó,felkészítésről meg pláne :)

Sztem elmondtam mindent:D.

2013. jan. 8. 19:20
 5/36 anonim ***** válasza:
nekünk, ha jól értettem, ott lesz a gyakorlat a képzésen...
2013. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
És te hova jársz?:)
2013. jan. 8. 21:56
 7/36 anonim ***** válasza:
Kapos2007
2013. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
oooké,kezdem azt hinni,hogy csak én tudtam megint sz.rul választani:D
2013. jan. 10. 14:46
 9/36 anonim ***** válasza:
Mert? Egyébként, ha jól értettem, a tiéd 2 éves... a miénk csak 1. Egyik sem rossz, csak mondom. :)
2013. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Oké,köszi:D.Örülj neki,hogy 1 éves!:)

Mi meg olyanokat is tanulunk a 2 év alatt amiknek semmi köze ehhez a szakmához.

2013. jan. 10. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!