Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni egyetemen 3. tárgyfe...

Debreceni egyetemen 3. tárgyfelvételre sem sikerülne egy tárgy akk fizetősre áttesznek?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdtem költségtérítésesen egy év után átvettek jó átlagom volt. egy tárgy nem sikerült és most felvettem másodjára de lehet nem tudok bemenni vizsgázni..
2013. jan. 19. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, hanem kipakolnak az egyetemről. Esetleg dékáni engedéllyel elmehetsz 4. alkalommal de órára nem kell járnod és csak 1 utolsó próbálkozási lehetőség.
2013. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Központilag van meghatározva, ha egy tárgyat nem tudsz elvégezni harmadik alkalommal sem akkor megszüntetik a hallgatói jogviszonyodat. Ez mindenhol így van.
2013. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mindenhol így.. Pl. BME.
2013. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az esélytelen h kipakolnak az egyetemről.. haverom már 5. alkalommal vett fel egy tárgyat. átették fizusra annyi csak nem tudom hányadik felvétel után tesznek át.
2013. jan. 19. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nálunk ha második tárgyfelvételre sem tudsz megcsinálni egy tárgyat, akkor viszont látásra. Nálatok extra rugalmasak akkor:) Én személy szerint áttennélek fizetősre, de ez senkit sem érdekel:D Tanulmányi osztályon nem tudják megmondani? Illetve elvileg benne kellene lennie a TVSZ-ben is.
2013. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!