Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizők részére: UGYE...

Kennykosz kérdése:

Felvételizők részére: UGYE SZERINTETEK IS GCI NEHÉZ VOLT A MATEK? + a magyarban a val-vel-es mondatrészes cucc? Mondjátok hogy nem csak én kurtam el :|

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Könnyű volt.
2013. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A matek egy nyolcadikosnak nehéz volt, én természetesen már könnyűnek látom. Abból is látszik, hogy a testvérem egy darab régebbi matek felvételit sem írt 45 pontnál rosszabbra, ennek ellenére most reménykedünk olyan 35-40 pontban.
2013. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az még hozzátenném, hogy nem görcsölt rá egyáltalán.
2013. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A val vel-est a tesóm tudta én egyet találtam el az ötből :D
2013. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én összeszámoltam. igazából az a gond hogy idén eltörölték a tehetséggondozót és belerakták a központiba.. + az is nagy kicseszés, hogy ha egy bekarikázgatós feladatban 3 jó megoldás van és egyet elrontasz, akkor már a többi 2-t se kaphatod meg..

100/42 fogalmazást nem számítottam bele. fényes...

2013. jan. 19. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy nehéz volt, de miért kell alpári stílusban üvöltözni erről?
2013. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is ordenáré nehéz volt 2-3 feladat, de az nagyon.

Inkább nem is mondok semmit arra, aki kitalálta például a kávésat :D Viszont a pontjaimon meglepődtem, szerintem

Matek: kb. 35 (30-ra számítottam)

Magyar: kb. 45 (francba a -val, -veles feladattal :))

2013. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

1. vagyok

Miért kell lepontozni, ha nekem könnyű volt??? Jó, nyilván én a jobbak közé tartozom, de eleve a kérdés az volt, hogy SZERINTETEK milyen volt.

Mindenki azt írja le, amilyen neki volt. Elég szánalmas, hogy azért pontoztok le, mert én nem a ti pártotokon állok, és én nem szúrtam el, mint sokan mások.

2013. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem csak te rontottad el:) Jó magyarosnak számítok, az előzőket mindig 45 pont körülire írtam, de ez...remélem nem lesz olyan rossz:( viszont tényleg nehéz volt az a -val,-vel-es feladat. Legalább a fogalmazást meg tudtam írni:) A matek az sokkal nehezebb volt, mint amire számítottam, a nyolcashoz nem írtam semmit, így már eleve elvesztettem 6 pontot..:(
2013. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DaRuf válasza:
Szerintem is nehéz volt a matek, de nagyon. Legalább egy órát kellett volna hagyniuk az írásra, ha már cse*nek nyolcadikosoknak valót írni. Főleg az a kávés förmedvény. Beszélni nem beszélt még a tanárom arról, hogy hogyan lehetne megoldani, de bele kell rakni mert az ország "okos" professzorai akik írták azok bele akarták rakni. Fulladjanak meg. A magyar könnyű volt.
2013. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!