Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú idő után újra elkezdtem...

Hosszú idő után újra elkezdtem fülbevalót hordani. Mikor estére kivettem, arra a részére, ami a fülemben volt, ilyen érdekes "cucc" volt ráragadva. Ez már így marad?

Figyelt kérdés
Bizsu fülbevalóról van szó, csak szoktatásképpen, lesz rendes nemesfém füli. Tegnap mielőtt betettem, lefertőtlenítettem, és mikor kivettem, rajta volt ez a cumó. Hogy tisztíthatnám a fülemben a lyukat?

2013. jan. 2. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez végülis normális. Egy picit tágul és hiába van teljesen begyógyulva a lyuk, feszítés éri és ebből alakul ki a cucc:). Nálam is szokott ilyen lenni, bár már csak 1 lyuk van olyan, hogy nincs benne mindig fülbevaló:), de 3. napra már nem fura neki.
2013. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már kezdtem aggódni. Olyan 3-4 évig nem hordtam egyáltalán semmilyen fülit, úgyhogy ezek szerint normális reakció?
2013. jan. 2. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez kosz. Szappanlerakódás, meg mindenféle. Normális, hogy nem marad úgy évekig ahogy van, tisztán. Koszolódik, mint minden más. Néhány hét vagy hónap után is olyan már.
2013. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát amúgy jah, csak azért csodálkozok, mert az első kb. 3-4 alkalommal ezt nem látam rajta.
2013. jan. 2. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy akkor pont nem nyomódott ki, vagy csak kevés, ami nem tűnt fel. Sőt nekem ha jön valami, akkor is utána is jön még legközelebb mondjuk. Szóval nem egyszerre jön ki.
2013. jan. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, meg hogy megnyugtattatok :)
2013. jan. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!