Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segííííííítség. Ha a továbbtan...

Segííííííítség. Ha a továbbtanulásnál az az iskola csak a 7. év vége és a 8. fél év jegyeit kéri akkor a tanárom minek küldi el az 5,6,7. év vége és a 8. fél év jegyeit?

Figyelt kérdés
i don't knooooooooooooooooow.
2013. jan. 22. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
mert hülye, ezért. De tényleg :D
2013. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyan idióta azt mondja,hogy majd akkor azt nem veszik figyelembe.főleg,hogy ötödik hatodik osztályba nem volta éppen olyan jó tanuló mint most...ez egy barom.
2013. jan. 22. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

tényleg, igazad van.. amúgy meg sztem ne aggódj, mert máshol tudják, hogy a 7. év végi és a 8 félév számít, szóval ne parázz, azt fogják nézni, pláne ha látják hogy javult az eredményed, akk lehet hamarabb fel is vesznek.

Szóval nyugi, mikor majd egyetemre mész (vagy nem) akk más lesz a helyzet, én tudom :D

19/f

2013. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scotty97 válasza:
De azt is vedd figyelembe, hogy a felvételi is sokat számít. Nem lesz félnivalód, ha látják hogy javultál, és a felvételi sem lett rossz. 15/F
2013. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!