Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani egy jó verset?

Tudnátok mondani egy jó verset?

Figyelt kérdés

Versmondó versenyre lenne szükségem egy jó versre (amiben sok érzelem van) lehetőleg ne legyen túl hosszú.

(9. es vagyok, az általános iskola minden évében helyezett voltam a versmondó versenyen, de most nem jut eszembe semmilyen vers) előre is köszönöm a válaszokat, aki nem tud segíteni ne írjon pls :)



2013. jan. 22. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem Adytól az ”Elbocsátó szép üzenet”, illetve a ”Ha...” c. verseket . Szerintem nagyon szépek
2013. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az első kicsit hosszú. de egyébként az érzelmet nem úgy értettem hogy szerelmes vers, hanem hogy van benne: erős hangvétel, düh, bánat, méreg, boldogság stb., de köszi a választ :D
2013. jan. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!