Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha felnőtt leszek?

Mi legyek ha felnőtt leszek?

Figyelt kérdés
7.osztályos vagyok és nemtom mi legyek segítek:dikszleksziás vagyok ezért rossz tanuló vagyok.Nem szeretnék ülő munkát végezni.Mi lehetne belőlem?
2013. jan. 22. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp javaslom hogy szakmunkásnak tanulj. Persze ha van erről igazolásod akkor megúszhatod az írásbeli érettségit esetleg az idegennyelvet, csak sima érettségivel semmire sem megy az ember, persze jó ha van. Vagy elmész szakközépbe lerakod az érettségit majd utána kitanulsz valami szakmát.

Vagy menjél szakmunkásba tanulni, főleg ha nem akarsz ülőmunkát, akkor tanulhatsz, asztalosnak, autószerelőnek, bolti eladónak, raktári munkát is vállalhatsz.

Ezeknek a szakmáknak még azért van jövője. Autók mindig vannak, asztalosok sokat keresnek, bútorok is kellenek, főleg ha olyan áruházba szeretnél menni ami ezekkel foglalkozik. Vagy ha van egy kis műszaki érzéked mehetnél villanyszerelőnek is, esetleg amit még érdemes megpróbálni hogy megpróbálod lerakni az érettségit, aztán elmész gépkezelőnek tanulni, targonca, bobcat, kombájn, traktor, stb.... Igaz hogy ezek is ülőmunkák de nem unalmasak.

2013. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!