Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Passziv féléves hallgatóként...

Passziv féléves hallgatóként tudok valahol diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert passzív féléven nincs hallgatói jogviszonyod.
2013. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azaz akkor pénzszerzési lehetőségem semmi nem lenne?
2013. jan. 23. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem, csak nem diákmunkaként. Lehet találni olyan munkát is, ami rövid távra szól (pár hónapra). Persze elég nehezen.

De mivel nincs hallgatói jogviszonyod, így diákmunkát nem vállalhatsz, csak "rendes munkát".

2013. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerűen jelentkezel x szakközépiskolába x szakra, igényelsz diákigazolványt és ahogy megkapod onnantól nem jársz iskolába, hanem dolgozol éjjel nappal diákmunkában amennyit bírsz, az hogy kivágnak az meg nem érdekes mert a diákodat meg ha kérik azt mondod elhagytad,


igaz, hogy már másodszakmára jelentkeztem így le kellett nyelnem 12 ezer ft ét az első féléves tandíj miatt, de ez többszörösen megtérült. ja és asszem csak októberig jártam be akkor kaptam meg a diákot is


én tavaly ezt csináltam

2013. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!