Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közép suliba meg mondják hogy...

Közép suliba meg mondják hogy milyen füzetet kell venned?

Figyelt kérdés
pl: csak A4 vonalas lehet föcire és nem fogadják el a spirált vagy hogy van ez??
2013. jan. 24. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan füzetet viszel amilyet akarsz.

Egy tanács: magyar, töri, nyelvek elég a vonalas; matek, fizika, kémia inkább kockás a sok számolás és rajz miatt.

2013. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és lehetőleg nagyalakúakat!
2013. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
okés kösszi de ha spirál az nem baj ügye?
2013. jan. 24. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Némelyik tanárnak nem tetszik de nem csinál semmit :)
2013. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk egy fizikatanárunk volt, aki pontosan megmondta milyen füzetet vár el (vastag nagyalakú kockás spirál, de amúgy sok dilije volt), aztán persze nem ellenőrizte, szóval végülis mindegy volt.

Azért úgy az alapok nem árt ha megvannak, matekra kockás (négyzethálós), magyarra vonalas, különben furán néznek rád, na meg nem is olyan praktikus. De a többi tárgy ált. mindegy, ahogy neked jobb, én pl. nem szeretem a spirált, úgyhogy nincs is olyan füzetem, másnak meg minden tárgyra az van.

A nagyalakút könnyebb átlátni és több is fér bele, szóval az nem árt, de ha nem szereted, elég ha matekra van az, mert ott tényleg jobb.

2013. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!