Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az osztályfőnököm megtiltotta,...

Az osztályfőnököm megtiltotta, hogy a Raoul Wallenberg Szakközép és Szakiskolát megjelöljem. Mit képzel magáról?

Figyelt kérdés
Olyan stílusban mondta, hogy szinte elsírtam magam! És elkezdett a Bókay János Szki-ról beszélni. Milyen az az iskola? Csak mert megígértem neki, hogy utána nézek.. hogy közöljem vele, ha mégsem tetszik a Bókay? Csak mert ő belém taposott, én nem akarok belé.
2013. jan. 25. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért ,,tiltotta meg", mert nem nézi ki belőled, hogy bejuthatsz? Nem ismerem egyik iskolát sem, de neked kell tudnod, hogy a jegyeid alapján van-e esélyed a Wallenbergre. Ne a fórumon kérdezősködj, hanem böngészd egy kicsit a Bókay honlapját, hátha megtetszik: [link]


Ha nem tetszik, úgy közöld vele, hogy: ,,Köszönöm, hogy segíteni próbál, megnéztem az iskola honlapját, de nem szimpatikus, valamiért idegenkedem tőle, úgyhogy a Wallenberget jelölöm elsőnek, de a listára felírom a Bókayt is." Aztán sípcsonton rúgod, majd amikor lehajol jajongni, állon térdeled, majd bájosan integetve elballagsz.

2013. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért tiltotta meg, mert idézem.. " Nem akarom, hogy k*rvák és drogosok között legyél! " 1. Soha nem volt az iskolában, én már többször is jártam ott. Nyílt napon is voltam, és a felvételimet is ott írtam meg. 2. Szerintem felvennének. 3. Akkor is, milyen alapon tiltja meg?! És ajánl helyette egy rosszabb sulit... megáll az eszem. Köszönöm a válaszod.:)
2013. jan. 25. 15:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Ó az lemaradt, hogy már gondoltam rá.:D De nem vagyok az az erőszakos típus. :DD
2013. jan. 25. 15:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy neked szimpatikus legyen a suli. Én egy ,,sz*rt" jelöltem meg, mindenki lehurrogott, de szerintem olyan végtelen tudással rendelkező földrajz-töri tanára, mint nekem, végül egyiknek se volt. Az osztályom is jó volt (néhány p*csa kivételével, de hát ők mindenhol ott vannak), ott lettem szerelmes, azóta is együtt vagyunk. Szép volt a suli is, kívül is, belül is, és rengeteg külföldi kapcsolata volt. És az egyetemre is bejutottam. Szóval hallgass a megérzéseidre. Ha meg sz*r, mindig lesz lehetőség váltani.
2013. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Melyik iskolába jártál?:)
2013. jan. 25. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt nemrég írtam valakinek: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

Most mennem kell, azért nem fejtem ki külön. :)

2013. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. jan. 25. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak egy bátorító sztori.

Én egy kis mezei középsuliba mentem és mindenki lehurrogott onnan majd nem tudok tovább tanulni blablablabla meg hogy miért nem mentem pl neves Debreceni iskolákban ....

Jegy alapján meg tehettem volna csak tudod most inkább utazok 15percet buszon mint hogy kolis legyek.. leszek majd eleget egyetemi éveim alatt. Na de a lényeg pont abba az iskolába ment még annak idején rokonom is és mára jól menő orvos lett belőle... :D

Szóval ha valaki nagyon akar akkor Szinte majdnem mindegy hol tanul az ember :)

2013. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hát akkor a tanárod nem ismeri eléggé a Bókay Jánost..én jártam oda és nah ott aztán rengeteg a drogos és a k*rva is...wcbe füveznek meg ilyenek..most a Raoulba járok ..mondjuk felnőttképzésre de imádom..a tanárok kedvesek a suli ezerszer szebb és tisztább is.jah és a környék is jobb..a Bókayval még az is a baj h nagyon bentvan a 8ker "szívébe"..és vannak érdekes egyének..és mostanába már mindenkit felvesznek oda mert nincs pénz..
2013. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is a Raoulba járok és ajánlom neked is,inkább mint a Bókay,fejbe csapnám az ofődet a helyedben,hogy van pofája belekotnyeleskedni az életedbe ráadásul úgy hogy még kárt is okoz azzal hogy orbitális baromságokat mond és rossz felé terel!!!mekkora egy tróger...
2014. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!