Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy szakközépis...

Mennyire nehéz egy szakközépiskola? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most 8.-os vagyok, és - ugye, mint mindenki - jövőre megyek továbbtanulni. Informatika szakot választottam. Amitől félni fogok, az a tanárok és a beilleszkedés. Haverommal megyek oda, aki szintén 8.-os, de vannak még 12,11, és 10.-es barátaim is (Igen, erre mondják hogy védelem). Mennyire kell féljek? Mit ajánlotok a tanár meggyőzésére? Igaz még messze van 13.09.01, de hogy őszinte legyek a mostani sulim szar, és már várnám, de nagyon a továbbtanulást.

2013. jan. 26. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is infó szakon érettségiztem. Lóf.sz se az egész. Nem kell tőle félni egyáltalán, nem fogtok borzasztó bonyolult dolgokat venni (mert én a Neumann elvet és az alap számítógép architektúra ismeretet nem nevezném bonyolultnak).

És miről akarod a tanárt meggyőzni?

Meg ha a szecskáztatástól félsz...ugyan már. A középiskolai szecskáztatás az semmi, inkább szánalmas. Az egyetemi, na, az már jó buli.

2013. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!