Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarországon a legjobb...

Magyarországon a legjobb főiskola, egyetem a BME ezt tudjuk, de melyik a legrosszabb, leggyengébb képzést nyújtó? Erre nincsen egyértelmű vélemény, érdekes.

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék melyik a leggyengébb felsőfokú intézmény Magyarországon.

2013. jan. 26. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért a BME-s kijelentéssel is vitatkoznék. Nem mindenki esküszik rá, és nagyon nem mindegy, hogy milyen irányba szeretne tanulni az ember. Például molekuláris- vagy mikrobiológiai képzés terén egyértelműen az SZTE a legjobb választás.

A legrosszabbról kutatásokat meg nyilván nem végeznek hivatalosan, mert nem akarnak senkinek negatív reklámot... de ez is kar- és szakfüggő. Pl műszaki tekintetben sokan mondják, hogy a kecskeméti GAMF a képzés legalja...

2013. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsősorban műszaki képzésekre gondoltam, mérnök képzésekben a BME a legjobb szerintem.
2013. jan. 26. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Na, de akkor ezt is írd bele a kérdésbe! Viszont véletlen már lehet, meg is válaszoltam a kérdésed a keresett területen ;)
2013. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Viszont valami lista szerint a tanárok ott valami 20 helyen vannak vagy mi.

Szóval relatív ez is.

2013. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
BME még sincs benne az 500 legjobb egyetem világranglistájában. Szóval lehet mondani, hogy műszaki területen az a legjobb, de az oktatás színvonala még is valami miatt alulmarad (gondolok itt arra, hogy minden tantárgyból feleslegesen szívatnak, még az olyanokból is, aminek köze sincs a szakodhoz, én ezt nem nevezném színvonalas oktatásnak, mert nem a lényegre koncentrál ez a tanítási módszer).
2013. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ui.: ellenben az SZTE és az ELTE benne van az 500 legjobb egyetem között
2013. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a kérdés a legrosszabbra irányult és erre még nem nagyon érkezett válasz! /GAMF-on kívül/
2013. jan. 27. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!