Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eddig milyen diákmunkát...

Eddig milyen diákmunkát csináltatok? Melyik volt a legjobb és a legrosszabb?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig gyárban voltam. Mivel az én lakhelyemen csak erre van lehetőségem. Amúgy a legelső helyen volt szar, a legjobb meg a második meg a mostani hely.
2012. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes inkabb mit nem csinaltam. :D Voltam szorolapos, pincer szakadt helyen, felszolgalo luxus szallodaban, kozvelemenykutato, adossagkezelo, behajto, hostess, penztaros, babysitter, ado konyvelo asszisztens es asszem ennyi. A luxus szallo volt a legjobb. A legrosszabb talan a hostess, de felzarkozik melle a szorolap is.
2012. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: pontosan mit csináltál a gyárban?


Második: wow ez tényleg sok :D viszont érdekelne, hogy melyik diákszövetségtől kaptad a pincéri állást? vagy azt csak valamilyen végzettséggel/papírral lehet?:) Na meg a babysitter-nél is ugyanez érdekelne. :) Ezt a kettőt jó lehet csinálni. :) vagyis jobb lehet mint szórólapozni és takarítani, mint amit én csináltam...

2012. dec. 13. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Work Land-nel kaptam a felszolgaloit. Babysitter meg magan uton lettem itthon, majd utana angliaban is. Most jut eszembe takaritottam is, a forma1-en, angliaban. Ott is diak volt mindenki. :)
2012. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oh köszönöm az infót! :)

szerencsés vagy!:D

2012. dec. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!