Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákmunkára mikor jelentkezzek...

Diákmunkára mikor jelentkezzek? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ha én csak júniustól szeretnék diákmunkát, mikor jelentkezzek diákszövetségnél? Már most is jelentkezhetek? Ha én már tudom, hogy hol szeretnék dolgozni és elmegyek oda, (vagy nem tudom hogy működik ez) ott megtudják nekem mondani, hogy júniusba lesz-e meló? Bocsi ha kicsit értelmetlen csak gyorsan irtam, de szerintem így is értitek. 17/L

2013. jan. 29. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A diákszövetkezetnél már most is regisztrálhatsz, de kérdezd meg a munkahelyet hogy melyik iskolaszövetkezettel áll kapcsolatba vagy jellemző-e náluk egyáltalán hogy foglalkoztatnak diákokat, szükség van-e diákmunkásokra.

Mindenképpen kérdezd meg a kiszemelt melóhelyet hogy tudnak-e egyáltalán nyártól foglalkoztatni, mert vannak olyan melók ahol min. 18 évesnek kell lenni.

Azt valószínű nem fogják tudni megmondani hogy nyártól tudnak-e foglalkoztatni, mert előre nem ígérnek ők se semmit, egy önéletrajzot azért mindenképpen vigyél és bízzál a pozitív elbírálásban.

2013. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!