Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi? (kérdésed tul...

Felvételi? (kérdésed tul rövid magyarázatod hosszu)

Figyelt kérdés
NAgyon gáz ha még egy felvételit se csináltam meg az előző évekből és holnap felvételizek? Tippek hogy mi lenne jó elötte? mit kel vinni?

2013. jan. 18. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, és most már csak rá kell hangolódni, ha eddig azért tanultál már valamennyit 8 év alatt. Azt meg Te tudod, mit kérnek, hogy vigyed, de tollon kívül más nem nagyon kell.


Egyébként ha legközelebb kérdést írsz ki, amit a zöld részbe írtál, egy az egyben be lehet írni a kérdés helyére, mert így semmi értelme, és természetes, hogy a rendszer jelzi, hogy túl rövid a kérdésed.

2013. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon gáz.


Személyi igazolvány, toll.

2013. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! hát tanultam mert 4-es 5-ös vagyok szóval csak nem lesz olyan rosz :D
2013. jan. 18. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!