Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi számít közmunkának?

Mi számít közmunkának?

Figyelt kérdés

Elvileg egy-két éven belül az lesz már, hogy az érettségi előtt 50 óra közmunkát kell végezni. De mi számít annak?

Én önkénteskedtem a Mezei futó EB-n decemberben... Szerintetek az számít? És ha igen, akkor hogyan tudom igazolni, hogy én azon részt vettem?


Előre is köszi! :)


16L



2013. jan. 29. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
közmunka?akkor mehettek árkot ásni,sepregetni,gazt égetni sárga mellénybe vagy akár lapátot támasztani,meg az árnyékba cigizni 4 vagy 6 órába:D
2013. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
őőő....ezt értenem kéne? :S :D
2013. jan. 29. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:

első vok

ez falun a közmunka....de sajnos azt látni h cigiznek meg hűsölnek az árnyékba,a helyett h dolgoznának.persze van aki melózik tisztességgel csak kevés ezek száma.

szerintem kb nektek is ilyesmi feladatot szabnak ki,az árokásáson kívül.gondolok itt szemétszedésre,területrendezésre,esetleg hótakarításra meg ilyesmik.vagy valamilyen szociális munkára küldenek esetleg.

2013. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 30. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!