Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon halógatós típus vagyok,...

Nagyon halógatós típus vagyok, főleg olyan tantárgyaknál, amelyek nehezen mennek. Hogyan győzhetném ezt le?

Figyelt kérdés
Nem a tanulással van gond, egyszerűen azokhoz a tárgyakhoz, amelyeket nehéznek érzek és így félek is tőlük, borzasztó nehezen látok neki, a végtelenségig halogatom a tanulásukat, majd az utolsó pillanatban nagy nehezen előveszem őket, amikor már tényleg muszáj.
2013. jan. 29. 19:10
 1/2 anonim válasza:

én is ugyanígy vagyok vele, de rájöttem, hogy ha kitűzök magamelé egy célt (pl hol szeretnék később elhelyezkedni, hova szertnék tovább tanulni). Sokkal könnyebb. Pl én most kitaláltam h érdekel az egézségügy (még vannak vele szemben fenntartásaim, még barátkozom vele) de belehúztam. Nem hittem volna.

Néztem egy drámát amiben egy csaj nagyon rossz tanuló volt de úgy belehúzott utolsó évben h bejutott az egyetemre ,majd àpolónak szakosodott és megcsinálta!

Ez a film mély benyomást tett rám, sok jó tippet adott!

2013. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Leírod a címét?
2013. jan. 30. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!