Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idegesítő kérdés lesz, tudom,...

Idegesítő kérdés lesz, tudom, hogy nem lehet megmondani még, de mégis? Ponthatárok?

Figyelt kérdés

Idén mennyire fog változni TTIK szakokon? Leginkább az SZTE érdekelne.

Ja és, ha felvin az van írva, hogy max 270 embert vesznek fel, akkor az azt jelenti, hogy annyit fel fognak venni? (Ha megvan a minimum pontjuk.)

Tavaly 260 körül volt a ponthatár azon a szakon, amit kinéztem, nekem kb 350 pontom van (tavaly érettségiztem). Ugye 350 fölé nem "viszik" a pontokat?


2013. jan. 29. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"max 270 embert vesznek fel, akkor az azt jelenti, hogy annyit fel fognak venni"

- Most szerinted mégis....ezt a kérdést komolyan gondoltad???

A legjobb 270 embert veszik fel, szóval minimum ponttal közel sem biztos, hogy be lehet kerülni.

És a pontokat nem "viszik" sehova. Egyenlőre magától alakul (kivéve a mostanság elterjedt "16 szakon" - ha követed a híreket - de azt hagyjuk). Jelentkezik X számú ember, felveszik a legjobb Y számú embert (te esetedben a legjobb 270-et) és a ponthatár az utolsóként felvett ember pontszáma.

2013. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, ezt tudom

de mondom tavaly is 270 hely volt a ponthatár meg 258 asszem

és a kérdésem az, hogy ugye nem megy 350 fölé (mert egyik évfolyam sem jelentősen rosszabb v jobb a másiknál)

egyébként ige, követem a híreket,de az a decemberi "mindennapmástmondunk" ... kicsit kiakasztottak..

szóval ugye nem kell aggódnom a 350 pontommal?

2013. jan. 29. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!