Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten van olyan felőoktat...

Budapesten van olyan felőoktatási intézmény ahol alacsonyak a felvételi ponthatárok? Sok helyen 170 körül van. Vagy pedig olyan iskola ahová könnyebben be lehet jutni mégis ér vmt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen diplomát szeretnél... ha nem túl népszerűt van ahol gyakorlatilag be kell iratkozni és kész!

ér-e valamit? melyik ér? az divatszakma amibő rengeteg van biztos nem (pl: média szakok)a nevenincs intézmények megint nem sokt, ha olyan munkáltatót keresel akit azis érdekel hol tanultál. Ritka,különleges szakma talán ha van rá egy üres állás amikor végzel.

Túl sokan vagyunk mi is akiknek már 2-3diplomája van és egyik sem ér lósz..t sem!

2009. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj inkább valami szakmát, arra nagyobb szükség van. Én is kitörölhetem majd a diplomával, ha végzek!
2009. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a Bkf-en gondoltam hogy tanulok de azok is ponthatárokhoz vannak kötve nem?Pl reklámszervező menedzser
2009. febr. 5. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sajnos ponthoz vannak a felsőfokú szakképzések is. De ezek esetében lényegesen kevesebb a ponthatár mint egy BA szaknál. ÁVFen is van reklámszervező,sztem ott alacsonyabb a ponthatár mint mondjuk a BKF-en.De vannak már olyan intézmények is ahol direkt szakképzésekre lehet jelentkezni,de ezekre nem ugy kell jelentkezni mint ahogyan a felsőoktatásba. Csak arra kell figyelni,hogy a képzés akkreditált legyen! Sok sikert!
2009. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha így fogsz hozzá, akkor minek felsőoktatásba menni?
2009. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!