Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 57 pontos központi...

Holdvirág98 kérdése:

Szerintetek 57 pontos központi felvételivel és 90 feletti vitt ponttal van még esélyem bekerülni a váci Boronkayba? Nagyon elszúrtam a központit.

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 11:36
1 2 3
 11/21 qqqq147 válasza:
tudod én is elszúrtam a felvételit....szeretnélek megnyugtatni, hogy én még nálad is szarabbat írtam...DE...nekem anyu mindig azt mondja, hogy egy nívósabb gimnáziumban azért van szóbeli, írásbeli és vitt pont, hogy így több esélyünk legyen....ha az egyiket elcseszed a másikkal még fölhozhatod...direkt azért áll ez a felvételi több lépésből, hogy ha elcseszed a felvit de a 8 évedet tisztességgel és becsülettel végigtanultad azt nagyon jól kimutatja a vitt pont...és egy szóbeli elbeszélgetésen ha értelmes ember vagy azt kizsűrik...és nem azt veszik föl aki egyetlen egy értelmes mondatot sem tudott kinyögni... :D remélem egy picit megnyugtattalak...ja és ha esetleg van célod, ne feledd: egy dolgot több oldalról is meg lehet közelíteni...(bár az nem mind1 hogy ezt az adott célt milyen könnyen éred el) ENNYI.... by: Sorstááááárs :D
2013. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Igazatok van, értelmetlen vitatkozni M.o. legnagyobb szellemiségével.... ugyanis eddig egyetlen összesítőben sem láttam 97 pontos felvételit, ezek szerint az ország legokosabb emberével vitázunk;) De attól még ritka paraszt.....

Egy picit megnyugtattatok, köszönöm! Azóta megismertem pár osztálytársam eredményét is, eddig senkinek sem lett jobb, mindegyikünk ugyanígy írta meg. ...és hallottam már azt is, hogy a Boronkayban is lejjebb viszik a szóbelire behívandók ponthatárát. Bár, hogy majd húsz ponttal, az nehezen hiszem. Boronkayba jelentkező sorstársam! Hány szakot jelöltél meg? ...és mik lennének a további sulik? Azt hiszem, a középmezőny annyira tömör most, hogy tényleg bármi előfordulhat! Drukkolok Nektek:)

2013. febr. 1. 09:33
 13/21 anonim válasza:

Én bejelöltem az angol kéttannyelvű programozást meg az elkő készítőt és azon kívűl még 3 szakot:DD.

És én belejöltem még a I .Géza közgazdaságit utána a Madách imrét

És a Király Endrét es ez mind vácon:)

2013. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Csak szólok, hogy ha normálisabb iskolákat néznél, simán találni 97 fölöttieket is.
2013. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Bocsi , hogy mi nem vagyunk ennyire okosak! :)))
2013. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Én is ugyanezeket a sulikat jelöltem meg, pont ebben a sorrendben. Mivel hasonló pontunk van, elképzelhető, hogy ugyanoda kerülünk:) A Boróban én is megjelöltem hat tagozatot. Hátha...

21%! Legyél boldog a pontjaiddal, szerintem itt senki sem kíváncsi rád.

2013. febr. 3. 06:42
 17/21 anonim ***** válasza:

Simán van esélyed

Nem olyan rossz az ötvenhét pont

2013. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Még gimibe is van esély
2013. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Behívtak már szóbelire(?)!
2013. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A Fábiámt meg lehet kenni, ne félj.. ;)
2013. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!