Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is esélytelen,...

Szerintetek is esélytelen, hogy bekerüljek a váci Boronkayba?

Figyelt kérdés

Van 100 (hozott) + 45 (ennyire számítok a magyartól) +2* 25 (ennyire a matektól)=195


A Boronkayban a matek központi felvételin elért pontszámot kettőzik.


Ennyi ponttal még környezetvédelemre sem vesznek fel. A tájékoztatóban az van leírva, hogy akinek az eddig szerzett pontszámai a 190-et, csak azt hívják be nyelvi szóbelire.


De szerintem semmi esély, hogy felvegyenek ilyen ramaty felvételivel... ez nem is az én szintem, csak valamiért annyira lassan haladtam azokkal a hülye feladatokkal :/


Azt írják, hogy az angolos osztályoknál a bejutás várható határa 240-250 pont. Nekem így nagy lazán meg kellene csinálnom egy 50 pontos (az a maximum) szóbelit, hogy egyáltalán legyen valami esélyem bekerülni.


Azt is mondják, hogy a Boronkayhoz tényleg nagyon jól kell megírni a matekot... hát én ettől igen messze vagyok a 25 pontommal. És ki garantálja, hogy angol szóbelim sikerülni fog? Szerintetek ilyen alacsony pontszámmal egyáltalán törjem még magam az angol miatt, vagy hagyjam az egészet a fenébe? :(



2013. jan. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. Lehet hogy rossz matekot írtál de esélyed még megvan ha nagyon be szeretnél kerülni. Járj külön angol tanárhoz, dolgozzatok ki tételeket (pl család,barátok,iskola stb ) aztán nyert ügyed lenne! Csak akarni kell :) Még mindig jobb, mintha pozitívan állsz hozzá mintha negatívan. Ugy tényleg nem vesznek fel. Sok sikert! :)
2013. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 holdvirág98 válasza:
Ezekkel a pontokkal??? Szerintem már be is kerültél! :) Egyébként azóta megtudtad, hogy mennyi lett a valós pontod? Én picit túlbecsültem magamat:/ Szintén a Boronkayba készülök.
2013. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0.ra szimplán bekerülhetsz, hardwere-re is, gépész pedig tuti ennyi ponttal, onnan meg csak át kell ugrani.
2013. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikerült bejutnod?
2013. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak most néztem vissza a régi kérdéseimet, de gondoltam azért még írok ide, hátha segíthet valakinek majd még... :)


Magyar 43 lett, matek 30, a szóbelimet már nagyon szégyellem tényleg, csak 20 pont lett. De mégis bekerültem angol-környezetvédelemre. Összesen volt 223 pontom. :)

2014. aug. 4. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!