Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik tavaly érettségiztek,...

Akik tavaly érettségiztek, tudnak segíteni abban hogy átadják a kidolgozott tételeket, középfokú érettségihez?

Figyelt kérdés
Dolgozom reggel 8-19h-g és a tételek kidolgozása rengeteg időt vesz igénybe a kisbaba mellett.Kérlek benneteket hogy aki tudna segíteni,az írjon magán üzit.Vissza adom természetesen amint nem lesz rá szükségem.
2013. jan. 30. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Most ha már az interneten vagyunk, és ha már fizikai adathordozón lévő anyagról van szó, megkérdezném, mennyit fizetnél érte. És különben is, minden iskolában más tételek vannak. Az internet is teli van érettségi tételekkel, igaz, hogy gyik hitványabb, mint a másik...
2013. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz priviben :) Bár nincs meg mindegyik (most dolgozom kifelé), ha küldesz listát, küldöm, ami van.

Az első meg egy bunkó. -.-" Van fogalmad róla mennyi ideje van valakinek munka és kisgyerek mellett? Szerintem a kérdező örül, ha egy kis ideje marad tanulni a tételeket. Én is órákig írok egyet-egyet.

2013. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként melyikre van szükséged? Magyar-töri?
2013. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
AZ ELSŐNEK SZÓL ELSŐSORBAN,nem haragszom amiért ilyen ostoba vagy,hogy a saját válaszodat meg is cáfoltad egy hozzászóláson belül,ez azt bizonyítja hogy segíteni nem nagyon akarsz és nem is nagyon tudsz.A másik részét nem is minősíteném hogy te pénzt akarsz érte.:) Azt hiszem ha arról is lenne szó, te lennél az utolsó akinek fizetnék érte.
2013. jan. 31. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!