Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az mennyire baj ha rossz...

Az mennyire baj ha rossz jegyeim vannak infóból?

Figyelt kérdés

Középsulis vagyok.Általános másodiktól tanultunk infót,de a tanárt szinte semmit nem tanított.Itthon tanultam meg valamennyit,csak azt tudom amit itthon tanultam.Félévkor 3 voltam belőle,sztem a mostani irományom is 3.

Nagy baj?

Tudom hogy mennyire fontos az infó,de mint tantárgy,abszolút nem áll közel hozzám,akkor inkább itthon megtanulom amit kell.


2013. jan. 31. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak nem informatikusnak készülsz senkit nem érdekel hányas leszel/ voltál belőle.
2013. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Ha most kezdted, megnyugtatlak, senkit nem fog érdekelni, hogy 9-10-ben milyen eredményt értél el. A 11-12 (ez sem minden esetben) és az érettségi a fontos. De választhatsz infó helyett kémiát, fizikát, bioszt, földrajzot, szóval sokat nem számít max akkor ha informatikus szeretnél lenni.
2013. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most kilencedikes vagyok,és már egyik évben se lesz infó nekem(csak most 9-be)

És,természetesen nem akarok informatikus lenni:D

2013. jan. 31. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!