Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek főiskolára, de egy...

Felvettek főiskolára, de egy kis gond van a fizetéssel. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: 31.-én feladták az értesítőt, hogy felvettek. Ez ugyebár tegnap volt, csütörtökön. Ma kaptam meg úgy 1 óra körül. Kitöltöttem a jelentkezési lapot s beléptem a neptun-ba, hogy mégis milyen. Ott láttam, hogy jött egy levelem, hogy a félévre még nincs befizetve a költség. Határidő 3.-a. Jelzem ez vasárnap. Namármost, 3-kor megpróbáltam elutalni az összeget, de ilyenkor már a bankok nem foglalkoznak utalással. A szombat és a vasárnap meg alapból szünnap nekik. Ilyenkor mi a teendő? Egy barátom javaslata szerint hétfőn menjek be a tanulmányi osztályra, ott jelenzni a problémát. Egyébként az összeget elküldtem és hétfőn olyan dél körül kapják meg. Jajj és elfelejtettem említeni, hogy hívtam őket telefonon, hogy jelezzem a problémát, de senki sem vette fel.
2013. febr. 1. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénteken soha senki se fogja felvenni a telefont egyik suliban sem :D Sztem is ment be a to-ra a biztonság kedvéért vagy hétfőn folyamatosan hívd őket míg fel nem veszik.
2013. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor késtem már a költségtérítés befizetésével önhibámon kívül. Ilyenkor mindig írtam a TO-nak egy e-mailt és írták, hogy köszönik, hogy szóltam, így legalább tudják, hogy be fogom fizetni, csak csúszok pár napot. A lényeg, hogy tájékoztasd őket.
2013. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, máris írok. Köszönöm a válaszokat!:)
2013. febr. 2. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ebben az esetben mi a teendő, de általában fizetési határidőknél a "feladás ideje" számít, nem az hogy pontosan mikor is érkezik meg. Nem hiszem hogy ennyiből problémát csinálnának, de azért írj nekik egy levelet hogy mi a helyzet, tudjanak róla.
2013. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!