Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg 20 tételt...

Hogy tanuljak meg 20 tételt jövő hét szerdáig?

Figyelt kérdés
Jövő hét szerdán felelünk a marketinges tételekből ma leültem tanulni de semmit sem értettem :S Marketing és reklámügyintéző szakra járok de semmit sem értek. Elkezdem tanulni egy tételt de mire visszamegyek az elejére már el is felejtettem. Ti, hogyan tanultok? Tudom nem olyan sok ez a 20 tétel de én normálisan nem tudok tanulni csak magolva. 21/L
2013. febr. 2. 16:07
 1/3 anonim válasza:

Én csak azt tudom, hogy nekem egyszer elég volt átolvasnom a 42a-b tételt, és simán tudtam őket. Számvitelből.

Marketingre szintén így tanultam.


Esetleg ne tanuld, csak olvasd át őket, mintha nem lenne tétje. Ha nem görcsölsz akkor talán menni is fog

2013. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet

Folyamatosan lehet tanulni és akkor a vizsga sem olyan

szörnyű

2013. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "nem érted"

(Akkor minek jársz olyanra, amit nem értesz)

2013. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!