Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14 éves, és 190 cm vagyok,...

14 éves, és 190 cm vagyok, szüleim most engedtek el kosarazni, jövő héten kezdem is. A feltétel az, hogy a tanulmányi szintem tartom, amiben kételkednek. Mit ajánlotok, hogy tanuljak sport mellett?

Figyelt kérdés
Tavaly megpróbáltuk ezt, és egy hónaapig kitartott, utána romlást tapasztaltak. Amúgy 4.4-es átlaggal zártam a fél évet. Valamint próbáljak többet aludni a sport miatt? Mit tanácsoltok még? Heti 3 edzés van és csak 2re engednek. Ez fer?

2013. jan. 20. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

nem, nevetséges. heti 3 sporttól nem romlik az eredményed. vagyis én akkor sem tanulok többet, ha nem megyek edzésre... 4,4 pedig jó átlag, nemtom mit izélnek veled


ugyan úgy kell tanulni, mintha nem sportolnál, csak azokon a napokon amikor nem mész edzeni. pl ha hétfőn feladják a matek házit szerdára és tudod, hogy kedden edzés, akkor csináld meg még hétfőn.

2013. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

biztos valami sznob család járat sznob iskolába:D ahol 4,9 kell legyen minimum az átlag xD


Az edzés szerintem max 2 órát vesz el egy napból. A többiben még lehet tanulni főleg 8.os anyagot.

2013. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Nem fair. Jól csinálod.
2013. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most lesz nekem érettségi és én heti 4x el tudok menni hétköznaponként kondiba ..(Szinte minde nap 8-9 órém van szóval 4-5-re érek haza..) És így van 4.5-os átlagom egy erős gimiben.És van mellette magánéletem ,szórakozás stb. 14 évesen suliba max 5-6 órákkal nehogy már ne tudjál heti 3x edzésre menni:D
2013. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!