Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egy háztartásban élőkről...

Az egy háztartásban élőkről lévő igazoláshoz szükséges meghatalmazás?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy kell hozzá meghatalmazás, szeptemberben amikor kértem ilyet akkor írtunk is izzhon egy meghatalmazást, de aki ott fogadott nem nagyon akarta elfogadni, de aztán mégis. Szóval gondolom rosszul írtuk, és lehet h most nem lesz ilyen szerencsém. Vki letudná írni hogy hogy kéne kinéznie ennek? Szóval hogy, hogyan írjam meg/ mit írja bele?

köszi :-)


A másik meg, hogy amikor ott voltam, akkor kikellet tölteni egy lapot a háztartásban élőkről (plusz néhány adatuk), de mondták h azt előre meglehet csinálni. Ezt honnan tudnám letölteni?



2013. febr. 4. 14:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!