Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » [ Bővebben lent! ] Mi szüksége...

[ Bővebben lent! ] Mi szükséges ahhoz, hogy diplomás fogorvos legyek jogokkal nyitni egy "magánrendelőt"?

Figyelt kérdés
Nos a kérdés igazából összefoglalja a lényeget csak nagyon bonyolultnak tűnik.Jövő év után mennék középiskolába,orvos szeretnék lenni azon belül fogorvos.Nem tudom mik szükséges hozzá egyedül avval vagyok tisztában,hogy középiskola: biológia és kémia szak és utána az orvosi egyetem.Valaki leírni nekem ezt részletesebben?Mekkora terhet veszek a vállamra ha bekerülök az orvosi egyetemre?Tisztában vagyok nagyvonalakban az anatómiával is bár ahogy az előbb említettem nem tudom mit és hogyan kell.Mellesleg ketten csinálnánk egy jó barátommal.És nem csak álmodozok itt,hanem tényleg ezt szeretném megvalósítani!

2013. jan. 9. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy orvosi egyetem nem létezik. Van néhány egyrtem, ahol van orvosképzés. A fogorvost nem az általános orvos szakon belül képzik, hanem az egy teljesen külön szak. Kemény a képzés; előbb végezd el, aztán álmodozz.

Viszont tudtommal kell államiban is dolgozni, ha mellette magánpraxist akarsz.

2013. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként nagyon sok tőke kell elsősorban egy magánrendelőhöz.
2013. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!