Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtörtént-e már az veletek,...

Megtörtént-e már az veletek, hogy valamilyen nehéz anyag tanulását vagy olyanét, amit nem különösebben kedveltek addig halogattátok, halasztottátok, amíg végül minden tanulnivaló megmaradt az utolsó napra? Hogyan oldottad meg a kialakult helyzetet?

Figyelt kérdés
Ez történik most velem is.
2013. febr. 5. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nehéz, miért halogatod?

Én a nehezet azért kezdem még előbb tanulni, mert parázom tőle, és nem hagy nyugodni, amíg minden nap nem haladtam vele pár órácskát.

2013. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, könnyebb volt félrelökni, azt mondani, majd holnap, van még időm... És akkor most úgy állok, hogy sacc per kb 30 órám maradt a tanulásra, ami vagy elég lesz vagy... (...jaj, azt a másikat inkább ki se mondom. :) )
2013. febr. 5. 00:21
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem holnap estére kell megcsinálnom egy verselemzést, egy tételt (az már félig kész van), és elolvasni 150 oldalt

de nem parázok, úgyis kész leszek :D

2013. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miből kell elolvasnod 150 oldalnyi szöveget? :)

Mondjuk, ha irodalmi szövegről van szó az jó, mert arról találhatsz leírásokat, összefoglalókat a neten.


És tudom milyen, együtt érzek veled. :)

2013. febr. 5. 01:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó neked. :(
2013. febr. 5. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

na készen vagyok a tétellel, a verselemzés mégse kell mára höhö :D

jah amúgy a tóth atyafiak & jó palócok és az apostol :D van még 70 oldalt :D höhö simán kész löszök :D

2013. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ismerem a képességeimet, tudom, hogy mihez mennyire időre van szükségem. Szeretem halogatni a dolgokat (vagyis nem szeretem, de mindig halogatom:D), de csak addig a pontig, ameddig lehet.
2013. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!