Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti becsöngetés előtt hány...

Ti becsöngetés előtt hány perccel értek a suliba?

Figyelt kérdés

Hogyan jártok suliba (séta, autó, busz stb.)

Mikor csöngetnek be nálatok?


Bocs, hogy ennyit kérdezek, de kíváncsi vagyok ezekre. :)


2013. febr. 5. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Többnyire becsöngetés (8:00)előtt 1-2 perccel xD Busszal járok az meg 7:50 körülre ér be abba városba ahol a sulim van.A buszmegből meg még gyaloglni is kell a suliig.Amikor csúszik az út vagy van valami ami miatt lassabban megy a busz akkor olyan óra 5-kor érek be.
2013. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kocsival vagy busszal jártam be míg gimis voltam, a busz fél8-ra volt ott, 10 perc volt a séta, úgyhogy 40-re már bent voltam suliba..ha kocsival mentünk akkor olyan 50 körül estem be a suliba. Egészkor volt becsengő.
2013. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
8kor csengetnek be és kb. 45 perccel előtte, korán beér a busz a városba és nem tudok későbbivel jönni mert nem érnék be vele.
2013. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Villamossal járok,8-kor csöngetnek,én meg tök változó mikor érek be.De ha egy átlagos hétköznap van,amikor nem írunk dogát,olyan 7:55 körül.
2013. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az én sulimban 7:45-kor kezdődik az első óra! :)

Én vagy busszal, vagy sétálva szoktam járni suliba. Mindkettő esetén 7:00-kor indulok, sétálva becsengetés előtt 1-2 perccel érek be, busszal pedig 10 perccel előtte. Ritkán anya visz le kocsival.

De most azon gondolkozom, hogy átszokok arra, hogy korábban járjak be suliba, mert amikor van 0. órám, és már 6:50-kor bent vagyok a suliban, akkor valahogy egész nap frissebb vagyok és energikusabb. :D Meg reggel alig vannak a buszon, nagyon jó, mert utálok a szokásos időpontban a zsúfolt buszon utazni... Szóval lehet, hogy átállok arra, hogy 7-re megyek suliba, tök jó lenne reggelente a kihalt suliban lézengeni. :D

2013. febr. 5. 19:18
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálunk 8:15-kor csengetnek be, a vidékiek miatt. :) Én úgy tíz-tizenöt perccel a becsengetés előtt szoktam megérkezni. Az iskolai kisbusszal járok, de ha azt lekésem, akkor egy volánossal, de így is mindig beérek. Néha-néha apa vagy a papám bevisz kocsival, de az tényleg ritka.
2013. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7.35-kor csöngetnek be első órára. Busszal járok (10 perc a busz út), 7:00-7:10 között indulok. Általában becsengetés előtt pár perccel esek be, nagy ritkán előtte 10 perccel.
2013. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Úgy 40 perccel :D 8-kor csengetnek egyébként, busszal járok, de nem szeretek az utolsó pillanatban beesni, és így alakult ki.
2013. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8:10-kor csengetnek, 8:05-ig kell beérni utána felírnak a portán...

általában ezelőtt 2-5 perccel érkezek :D

2013. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Előtt? :))

Csöngetés után 2-5 perccel szoktam beesni (nem túl jó szokás, nem is szeretnek miatta :D), általánosban megtehettem azt is, hogy egy-egy tanárnál 20-30 percet késtem. :DDD (jó azért az átlag kb 5-7 perc késés volt kb)

Nyilván néha időben is odaérek, mondjuk elég ritkán. Kb pont csengetésre, úgy félévente egyszer meg van, hogy beérek 5 perccel korábban.

Gyalog, biciklivel, ritkán autóval járok suliba.



16L

2013. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!