Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Igazgatóit akarnak...

Mit tegyek? Igazgatóit akarnak adni olyan miatt ami meg se történt.

Figyelt kérdés

Az egyik tanár azt mondta hogy làtta hogy kimentem cigizni de ez nem igaz mert egész nap bent voltam a haverjaimmal. Osztályfőnököm elkezdett velem ordibálni hogy hogy képzelem ezt, mondom nem is voltam sehol. Utoljára decemberbe voltam kint azota nem mert lebuktam. Beszéltem azzal a tanárral és azt mondta hogy de engem látott. Nem láthatott engem. Az egsz osztály megmondta hogy bent voltam de nem hisznek nekem és igazgatóit akarnak adni. Idegesit mert nem tettem érte semmit sem. Mit tehetek ilyenkor?

16/F


2013. febr. 6. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel, majd ők lerendezik az iskolával.
2013. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beviszed anyádat az igazgatóhoz.

Ha az anyád neked hisz, akkor kitörölheti a s*ggét az igazgatóival a tanár.

Anyád í tanár orra eéőtt írja alá, mosolyogva, majd simogassa meg a buksidat, hogy "semmi baj".

A tanár fel fog robbanni! :D

2013. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát jó csak nem mindegy hogy azért kerülök megint közelebb a kib@száshoz mert rosszat csináltam vagy a semmiért :S mert amúgy leszarnám.
2013. febr. 6. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd be a szüleidet. Az én szüleim ilyen esetben olyan oltást adtak volna az igazgatónak, amit nem tett volna ki az ablakba. Amúgy én is cigiztem kamasz koromban, elkapott az őrület, de a suliba soha, csak néha délután mikor sétálgattunk, stb. Egyszer az igazgató a kocsiból látott meg délután 4-5 körül (bőven nem tanítási időben), és megüzente nekem, hogy felpofoz, ha még egyszer meglát cigizni. Elmondtam a szüleimnek, ők pedig megmondták, hogy ha valami gondja van, akkor azt a szemünkbe/szemembe mondja, ne üzengessen, illetve vigyázzon a szájára mert hamarabb lesz gazdája egy nagy pofonnak, mint én. Utána nem szólt semmit a cigiért. A szüleim tudták, hogy cigizek, nem szóltak érte, mert mindketten dohányoznak, mióta az eszemet tudom. Nem lett volna joguk azt mondani, hogy márpedig nekem tilos... :D
2013. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!