Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már valakivel, hogy a...

Történt már valakivel, hogy a párja azt mondta neki h nem szerelmes belé, de később valahogy mégis újra egymásra találtak?

Figyelt kérdés
Negatív, lehúzó kommenteket most nem kérnék, csak néhány megtörtént "csodasztorit" :)
2012. dec. 3. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még 17 évesen. Volt egy 2,5 éves kapcsolatom, egyszer szakítottunk, mert azt mondta már nem szeret. Így mentem el egy hétre táborba. Nagyon szar volt, sokat sírtam. Aztán az alatt az 1 hét alatt rájött, hogy mégis szeret, és mire hazautaztam, kijött elém a pályaudvarra. Onnantól kezdve még kb 1 évet voltunk együtt. (talán kicsit kevesebbet) végül én szakítottam vele.
2012. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Aha most nemrég..de én éreztem úgy,hogy kiszerettem belőle..kértem hoyg adjon egy kis időt és már újra érzem..
2012. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Igen, volt ilyen. Nem 1x, nem 2x... Az utolsó szakítás úgy nézett ki, hogy felhoztam, 5 év után nem ártana valami előrelépés (eljegyzés, majd esküvő, aztán gyerek...)

Válasz: Neki nincsenek ilyen vágyai, lehet, hogy sose lesznek, vagy ha lesznek, sem velem. És ő most elmegy. Mondtam, menjen...

Egyikőnk se gondolta, hogy 1 év múlva olyankor a közös gyerekünket várjuk majd.

Együtt élünk, a kicsi most 3 éves.

2012. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben élek most.

5 éve vagyunk együtt, év elején találtunk újra egymásra. Azt mondta azelött a párom, hogy szeret de nem szerelmes belém, de velem akar lenni. Mivel én szerelmes vagyok/voltam akkor is, vele maradtam. Most már családot szeretnénk, és ami a legfontosabb: Szerelmes belém a pasim!! :-D

Nagyon sokat változott, és én is sokkal jobban szeretem!

2012. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Igen.. most a nyáron igaz én mondtam hogy már nem szeretem. Szakítottunk, másnap lejött hozzám(anyumék nyaralni voltak) egész nap sírtunk, csak hajtogattam hogy "de én már nem szeretlek" mégis mikor fel akart állni hogy elmegy visszahúztam.. Itt is aludt, másnap reggel hazament... Utána megkértem hogy találkozzunk egy helyen 2 hétre rá, akkor meg összejöttünk megint. És életem legjobb döntése volt, hogy nem hagytam elveszni!!!! Azóta is boldogok vagyunk, sőt sokkal boldogabbak, újra azt érzem mint amikor összejöttünk az elején, sokkal szerelmesebb vagyok. Szóval igen is néha kell az a kis szünet, pedig ezelőtt én is elítéltem.. akárhányszor kértek tőlem szünetet szakítottam hogy olyan nincs, hogy "szünet".

Ekkor voltam én 16/L ő 17/F.

2012. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk.:)

Mikor régen összejöttünk pár hónapig jártunk,aztán szakitottunk,mert nem éreztem szerelmesnek magam.

Utána barátok maradtunk.Eltelt 1év,aztán szép lassan szerelmes lettem...Nagyon.

Azóta már majdnem 5év telt és nagyon szerelmesek vagyunk,úgy érzem ő az igazi és mindig Vele szeretnék lenni.

Szóval nálam a szerelem lassan alakult ki,de igazán mélyen.:)

2012. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5 év után nekem is azt mondta a "párom", hogy már nem szeret, és csak úgy el van velem, de ennél komolyabb sose lesz a dolog. Azóta rájött, hogy tévedett, rágja a kefét rendesen, mert én azóta megtaláltam az igazi páromat, és örülök, hogy akkor ezeket mondta, mert akkor döntöttem úgy, hogy hülye vagyok, ha tovább folytatom azt a kapcsolatot. Szal mi már nem találunk egymásra, de van ilyen, hogy valaki "jó dolgában" azt gondolja, h nem szerelmes, aztán rájön, hogy tévedett.
2012. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Velem olyan volt, hogy a volt férjem azt mondta, már nem szeret és váljunk el. Én évekig próbáltam megmenteni a házasságunkat, persze sikertelenül, mivel csak én küzdöttem. Miután elváltunk, a volt férjemen látszott, hogy szomorú, hogy így történt és annyit mondott, nagyon sajnálja, hogy végül ide jutottunk. Azt hiszem ő ekkor bánta meg. Nem találtunk újra egymásra, mivel én akkor már túlléptem, nem tudom mi lett volna, ha még nem vagyok túl rajta, talán igen, talán nem.... Viszont életem legjobb döntése volt a válás végül, mert enélkül nem ismerhettem volna meg a második férjemet, akivel azóta is boldog vagyok. Szóval én nem bántam meg, a volt férjem viszont lehet, hogy igen.
2012. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó ilyen történetek olvasni :)
2012. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, a férjem 10 év után, 5 hónapja mondta hogy már nem szeret, és így nem akar velem élni, váljunk el. El is költözött. Én megváltoztam, külsőleg és belsőleg is új nő lettem, mikor találkoztunk, kedves voltam, megértő és kacér, de hagytam neki teret, azt csinált amit akart, nem kerestem, nem kértem számon, nem sürgettem semmiben. Pár hete megint összejöttünk, most olyan mint az elején. Randizgatunk, mint egy szerelmes kamaszok, és azt mondja, arra haladnak nagyon a dolgaink hogy nem sokára haza költözik, mert szeret velem lenni, szereti az új egyéniségemet, és hiányzom neki ha nem vagyok vele. Remélem, az ünnepeket már együtt töltjük:)
2012. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!