Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik iskola a legjobb egy 3,2-es átlagú tanuló részére?

Figyelt kérdés
Lehet szakközépiskola is, de akkor valami női szakma kell.:)

2013. febr. 6. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsit próbálj meg javítani azért...:) mondjuk nekem se több az átlagom sokkal:P
2013. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell, egyik haverom kért meg hogy nézzek körül neki, de sehol nincs kiírva semmi erről.:s. nekem 4,6 :)
2013. febr. 6. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
az igen, a tiedhez azért gratulálok:), nem tudom nekem mikor volt legutóbb ilyen...talán 3. osztályban...egyébként a kérdésre konkrétan nem tudok válaszolni, budapesti vagyok...
2013. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a bugátba (egészségügy) talán felvennék, de ha fel is vennék nem igazán bírná.. esetleg deák?
2013. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4éve felvettek a Deákba 3as átlaggal. Lehetsz bolti eladó(élelmiszer,ruhás,műszaki), szakács, cukrász, pincér.

Szent Istvánba tuti felvennének de oda ne menj!

2013. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!