Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolát kell elvégeznem...

Milyen iskolát kell elvégeznem ahhoz hogy, Modellügynök lehessek?

Figyelt kérdés
Kérlek válaszojatok középsulit és fősulit irjatok (Pl:Budapesten a Gedeon Gedeon gimnáziúmot) Ilyen választ kérek A hasznos Választ adók válaszát Előre is köszönöm,Köszi!!

2013. febr. 7. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem sokan tudnak választ adni. Nem egy szokványos szakma... Szerinted ez biztosan végzettséghez kötött? Én inkább azt gondolnám, hogy tapasztalat kell hozzá, ismerettségek és nyelvtudás.
2013. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi de mégis milyen sulit?? vagy egyáltálán mit??
2013. febr. 7. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
8 általános is elég és jó kapcsolatrendszer!
2013. febr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De manapság 8 általánossal senki nem boldogul. Ilyenre ne biztassuk a kérdezőt, mert valószinűleg még gyerek! :)

Tanulni mindenhová kell! Én azt mondanám a szépségszakmában vagy a ruhatervező irányban helyezkedj el! Ha azt elvégzed és elkezdesz dolgozni, akkor hasznos ismerettségekre tehetsz szert!

Linkelek iskolákat:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:))
2013. febr. 10. 21:33
 6/8 A kérdező kommentje:
rajzolni nemtok épp ezér akarok mod ügynök lenni:))
2013. febr. 10. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szakma, hanem foglalkozás. Ilyet olyasvalaki csinál akinek van tőkéje és kapcsolatrendszere egy vállalkozást elindítani.
2013. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de elkell végezni a BDI-t vagy vmi ilyesmit csak nmetom milyen szakon olyasmi ez !
2013. febr. 12. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!