Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most nem jelentkezek...

Ha most nem jelentkezek főiskolára akkor nyáron pótfelvételire adhatok be jelentkezést?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem úgy rémlik, hogy nem.
2013. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lesz egy olyan rovat a pótfelvételis lapon, hogy az általános felvételi eljárás során nem jelentkezett vagy pedig jelentkezett de nem nyert felvételt. Szóval jelentkezhetsz.

De fel kell készülni hogy a legtöbb iskola ilyenkor az üres helyeit szeretné feltölteni és legtöbb esetben fizetős szakok indulnak. :S

Lehet érdemesebb megpróbálni a mostani jelentkezési időszakban. :)

2013. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Munka mellett szeretnék dolgozni, szóval ez nem probléma :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

2013. febr. 8. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, csak jóval kevesebb a választék már akkor.
2013. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik egyetem/fősuli indít a pótfelvételi időszakában felvételit, ráadásul akkor már csak költségtérítéses képzésre jelentkezhetsz.
2013. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma voltam nyílt napon, és pont elmondta a nő ott, hogy csak költségtérítésesre lehet jelentkezni akkor..
2013. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Tavaly rendes eljárásba én sem jelentkeztem csak pótfelvételin és fel is vették. Pótfelvételin nem indul minden szak, csak ahol maradt üres hely, és igen mind fizetős képzés.
2013. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!