Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén szintjavító érettségi...

Idén szintjavító érettségi vizsgát akarok tenni biológiából és kémiából! Az oktatási hivatal honlapján szeretnék jelentkezni. De kémiából nem érettségiztem anno, mert a biológiát választottam. Azt hogy tudom feltüntetni, hogy abból is akarok?

Figyelt kérdés
Kémiából nincs semmilyen eredményem!
2013. febr. 9. 11:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Már értem asszem!A honlapon a tantárgyak között azt kell kiválasztanom amelyikből akarok és nem az érettségi vizsgám eredményét kell beírnom?
2013. febr. 9. 11:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg az lenne a kérdésem,hogy a tanulói azonosítóhoz mit kell írnom?Hol találom azt meg?Olvastam,hogy az a bizonyítványban van benne,ami 7-tel kezdődik vagy a személyin van vagy a franc sem tudja....Ami a bizonyítványban van benne (ha azaz),az érvényes akkor is,ha nincs tanulói jogviszonyom már?
2013. febr. 9. 11:14
 3/5 reptoid ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy olyan nincs, hogy szintjavító. Létezik ismétlő, kiegészítő, javító, pótló, szintemelő érettségi is, de szintjavító, na az nincs.


Szóval le kellene írnod, hogy miből van eddig már eredményed (gondolom biosz), és hogy milyen szinten van az. Ezután pedig azt is le kellene írnod, hogy milyen szinten szeretnél érettségizni belőle. Ez dönti el, hogy a fenti típusokból mit kell választanod.


Kémiánál ha nincs korábbi eredményed, akkot tuti kiegészítő lesz.


Bal oldali oszlop, vizsgatárgy neve: itt szépen kiválasztod, amiből akarsz érettségizni. Minden sorba 1 tárgy kerül, neked 2 sort kell kitöltened.


"Már értem asszem!A honlapon a tantárgyak között azt kell kiválasztanom amelyikből akarok és nem az érettségi vizsgám eredményét kell beírnom?" Pontosan.


A tanulói azonosítód igen, hetessel kezdődik és 11 jegyű. Rajta van a régi diákodon is, OM kártyádon, a középsikolai bizid törzslapjának a tetején. Ez érvényes a világ végezetéig, ha tanulsz, ha nem.

2013. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!!!Akkor a kémiánál ne a szintemelőt jelöljem be,hanem a kiegészítőt?
2013. febr. 9. 13:49
 5/5 reptoid ***** válasza:
Ha nincs középszintű érettségid belőle, akkor mégis milyen szintet emelnél?
2013. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!