Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanítónénik milyen évvégi...

Tanítónénik milyen évvégi ajándéknak örülnek-örülnének igazán?

Figyelt kérdés
Persze virág, de mi az, ami biztos "bejön", amivel nem lehet bakot lőni. El szeretném kerülni a kényszeredett mosolyt, (ízléskülönbségből adódót, sokadik hasonló bármi miattit és a "mit kezdjek ezzel" típusút).Kérek bevált tippeket és pedagógusok ötleteit! Köszönöm!
2008. jún. 5. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vok pedagógus, de amit BIZTOS HOGY NE VEGYÉL:

könyvet, bonbont, csokit, tollat, ( tollat csak akkor vegyél, ha veszel hozzá bőr tolltartót és belegraviroztatod a nevét a tancsinak, én már csinálam ilyet utána megtöltöttem drága tollakkal).

Vázát se vegyél :) szerintem a tanárok olyan ajándélnak örülnének a legjobban, amilyeneket emberi mivoltukban is kapnak. Pl egy kosár szépségcsomagot (szappan, tusfürdő, testápoló stb)

sok sikert!

2008. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj nagy ügyet belőle! Nekem mindkét szülőm tanár, és sosem akadtak ki, bármit is kaptak. Talán a dísztárgyakból van túl sok, azt lehetne mellőzni:) De egy szép könyv sosem hiba! A szépségcsomaggal csak ott lehet hibázni, mint bárki másnál, hogy nem tudod milyen a bőre, mit használ, stb. Ez túlzottan ízlésfüggő. De sima virág helyett a cserepes is sokkal jobb, hisz tartósabb!:) De tényleg az a legaranyosabb, ha személyes, mint ahogy előttem írták a glavírozott dolog.
2008. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!