Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kisfia született,...

Akinek kisfia született, milyen ajándéknak örült a legjobban?

Figyelt kérdés

Nekem lányaim vannak, nem vagyok otthon a fiús cuccokban. Most fog szülni a legjobb barátnőm, kisfia lesz.

Ajánljatok valami ajándéknak valót légy szíves!

Köszönöm!


2011. aug. 21. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

én az olyan ajándék örültem mindig ami fogyóeszköz.

Pelenka, popsitörlő. Vagy kaptunk vásárlási utalványt is, annak is örültem.

A ruhának nem örültem, valahogy nem olyan volt amit szívesen ráadtam volna a gyerekeimre. Talán 1-2 volt jó.

Néhány játék is jól jött, vagy könyv.

2011. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amik nálunk bejöttek: ikeás takaró, kistányér, mintás textilpelenka, rágókák, csörgők, mesekönyvek, fürdőjátékok és persze a pelenka, popsitörlő, amit én kaptam az a gyümölcs vagy gyümölcslé.

Ami tök felesleges volt, az a 6 póló, amit anyósom a kínaiban vásárolt, nyár közepén, tehát, még azt se lehetett, hogy a bodyra adom. 1 mosás után úgy néztek ki, mintha már agyon lettek volna hordva. A 100. zokninak se örültem, nagy lába van a fiamnak, nem is tudtam ráadni.

Ha szeretnél ruhát venni, akkor esetleg body, de nagyobb méret. Ez mindig kell. :)

2011. aug. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pelenka, de én aminek nagyon örültem labda, puha takaró a pici fiamnak és gyümölcs nekem, még egy újszülöttnek nem nagyon tudsz mit venni, esteleg a babakocsira valami szép játékot amit nézegethet, stbb.. ilyen kicsi korban mindegy hogy fiu vagy lány.. mármint ajándék szempontbol. most egy éves mulott a fiam és ha valamit kap, kérdik én pelenkát kérek meg kicsi autokat de leginkább használtan veszem a játékot is mert sajnos minden csak 2 percig érdekli, de amit szeret az a labda , öntözökanna és a távirányito:)
2011. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melegíthető magpárna vagy nagyobb máretű ruha.
2011. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
body-knak, rugiknak örültem a legjobban, mert azokból sosem elég, illetve kaptunk egy hempergőt is, az is nagyon hasznos lesz később.
2011. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jópofa játék-tároló(az tuti kelleni fog,és édesek a gyerekszobában),gyerek étkészlet porcelán(persze ez is későbbi téma,de imádtam és most már a gyerekek is,egy ilyen készlet klassz ajándék),pelenka(mindig jól jön)popsitörlő,gyerekes(babás)fénykép-keret...stb.Én ilyesmiknek örültem a legjobban,de nekem ötletes volt mindenki,felesleges dolgot nem is kaptak a fiaink.
2011. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Babakönyvnek is nagyon örültünk! Tudod, amibe képeket lehet ragasztani, meg adatokat, dátumokat, eseményeket beírni.
2011. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!