Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi lesz a MIskolci Egyetem...

Mennyi lesz a MIskolci Egyetem angol szak levelozin a 2013 szeptemberi ponthatar?

Figyelt kérdés
Segitsetek kerlek!Mar nagyon regen erettsegiztem es azota bizony jo par ev kimaradt a Magyar Oktatasi Rendszer eletebol,viszont most szeretnek felvetelizni a Miskolci Egyetem (vagy esetleg mas egyetem) levelezo tagozatan angol szakra.De honnan tudom,hogy elegek lesznek a pontjaim ha a ponthatar csak nyaron kerul kihirdetesre?Koszi a valaszokat elore is !
2013. febr. 11. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?! Nézd meg az elmúlt évek ponthatárit és viszonyíts ahhoz.
2013. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát... más se tudja előre hogy mi lesz a ponthatár. Amúgy felvin van pontszámító kalkulátor.
2013. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszokat mindenkinek!!!!

Igazabol mar nezegettem termeszetesen az elmult ev ponthatarait es a kalkulatorral az en pontjaimat is kiszamitottam csak felek egy kicsit hogy esetleg nem jutok be,mondjuk meg az erettesgimet is varnom kell majd,hisz majusban fogok emelt szintezni angolbol.Egyebkent valaki jar ide ?Tapasztalatok? Tenyleg nem szamitjak be az angol nyelvvizsgat extra pontnak ha ebbol a nyelvbol kell emelt szintu erettesegiznem is ?Es tenyleg fel lehet venni kesobb pedagogia kiegeszito szakot is ,hogy majdan akar angolt is tanithassak?

2013. febr. 12. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A felvin minden információt megtalálsz. De nyugi, mert más is így van h májusban érettségizik, és akkor tudja meg egyáltalán h mennyi pontot sikerült összehoznia... ha kevesebb a pontod, akkor van még pótfelvételi eljárás augusztusban, de ott minden szak fizetős. Én miskolcra járok, de nem angolra, hanem jogra.
2013. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!