Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Újra akarok érettségizni egy...

Újra akarok érettségizni egy tantárgyból ( történelem) tényleg 15 ezer ft?

Figyelt kérdés
Szeptemberben még úgy mondták, hogy ez ingyenes lesz, megvan már ugyebár az érettségim, csak a törin javítani szeretnék jobb eredményre...Változott a rendelet?
2013. febr. 13. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
nappali okj-ra járok ugyanabba a suliba, ahol végeztem
2013. febr. 13. 15:47
 2/7 anonim ***** válasza:
ha középszinted már meg van, akkor 25 ezer forint. én is most csinálom újra.
2013. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem 15 ezer, mivel egy tantárgy és középszintből megyek megint..

tavaly még mikor utánanéztem ingyenesnek kellett volna lennie, mert nappal OKJ-ra járok.

2013. febr. 17. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha már megvan a középszint, nem lehet újra megcsinálni. Különben mindenki ezt csinálná és pár év alatt lenne egy kitűnő érettségije.
2013. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De meglehet akármennyiszer :) Meg miért is ne lehetne? :D

Hány és hány ember van, aki később döbbent rá, hogy tovább akar tanulni és javított az érettségijén (középszinten IS)


ismerek egy lányt, aki már 3-szor ment történelemből, 100%-ot akart a 95%-ból csinálni, nem kell neki sehova amúgy :D


oktatási hivatal honlapján meg am fent van :) csak fizetős mindannyiszor, nekik meg ugye jól is jön

2013. febr. 17. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nahát, fura! Én három éve érettségiztem és mintha azt mondták volna, hogy már csak szintemelőt lehet, de ezek szerint én vagyok eltájolva. Tök jó! ma is tanultam valamit.
2013. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem csak szintemelőt lehet, én 2 éve érettségiztem és én akkor is így tudtam, hogy középszinten ugyanúgy lehet javítani, plusz most fogok jelentkezni szerdán igazgatóhelyetessel, szeptemberben már beszéltünk róla


Az is tuti h akármennyiszer mehetsz ugyanazon a szinten, csak hát pénzes :)

2013. febr. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!