Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Karinthy Frigyes Gimnáziumba...

A Karinthy Frigyes Gimnáziumban milyen matek és magyar feladatokat adtak szóbelin?

Figyelt kérdés
Emelt angolra jelentkeztem. Nagyon izgulok és kicsit félek hogy valamit nem fogok tudni :( Előre is köszi a válaszokat

2013. febr. 13. 21:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Előző években még soha nem volt szóbeli felvételi, de most, hogy az oktatási minisztérium megszüntette a TEHETSÉGGONDOZÓ felvételit, így muszáj a sulinak szóbeliztetni. Tehát semmit nem lehet tudni arról, hog mire lehet számítani.
2013. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi csináltunk előkészítőn összeállított feladatsorokat,és igazából vegyesen volt benne minden. Magyarnál főleg a szóbeli részekre fognak rámenni,meg rád lesznek kíváncsiak,de attól függetlenül lehet,hogy a tananyagba is belekérdeznek. (Ha megkérdezik,hogy melyik könyvet olvastad utoljára,lehetőleg valami szépirodalmit mondjál,ami lehetőleg nem kötelező olvasmány) Matekból szerintem sok logikai lesz benne,esetleg olyan is,amihez valami szabályt kell tudni. Szeretik az olyan feladatokat,hogy pl: Van 20 fehér,és 12 fekete zokni.Mennyit kell kihúznunk belőle,hogy legyen legalább 2 pár?

Geometria is biztos lesz benne.

Oszthatósági feladat,amire azt hiszed,hogy egy bonyolult egyenlettel kell megoldani,közbe mégsem. (Nálunk is volt ilyen...)

Többre nem nagyon emlékszem,de jó lesz,ha egy kicsit gyakorolgatsz rá.:) Magyarból tényleg nem oldottunk meg feladatsorokat,inkább a szövegalkotásra,szerepjátékokra mentünk rá.

Sok sikert,barátnőm is a Karinthyba jelentkezik,remélem bekerülsz!^^

2013. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2013. febr. 18. 20:26
 4/12 anonim válasza:

Jaj, ez nekem is nagyon jól jött válaszoló :)

Kérdező, neked pedig szurkolok, melyik nap mész?

2013. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pénteken! :D És még a fél osztály nálunk! :D
2013. febr. 20. 20:39
 6/12 anonim válasza:

Jajaj, én is pénteken megyek :D

Szerencsére előtte még lesz egy főpróbám kedden, a Szent Istvánban.

2013. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó lett a szóbeli(?)!
2013. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hál' Istennek nagyon jól sikerült! :D
2013. márc. 9. 21:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány pontod lett? És hol állsz a ranglistán?
2013. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2014. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!