Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia érettségi? Te csinált...

Biológia érettségi? Te csináltál már ilyet? Nehéz?

Figyelt kérdés

Ugye az érettségikor kötelező felvenni egy ötödik tantárgyat.Én a biológiát akarom, mert azt szeretem és tudom a legjobban. Mivel 10. vagyok ezért le lehet tenni az előrehozott érettségit.Mit kellett tudni? Hogyan zajlott ez az egész előrehozott?

Ha megcsinálom év végén ezt az előrehozott bioszt, akkor a rendes érettségin már nem kell másból vizsgáznom?(azt tudom,hogy le lehet tenni az emelt szintet)

Nagy hülyeséget csinálok, ha ezt választom?Most 2 évig tanuljuk, de általánosban rengeteget tanultam, sok versenyen voltam eredményesen. És az előrehozott érettségin kell olyan projektet csinálni?


2009. szept. 7. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szereted a bioszt, csináld meg nyugodtan, de előbb persze nézz szét rendesen:) Sztem nem nehéz, de ez beállítottságtól és érdeklődéstől függ:)

Ezen az oldalon mindent megtalálsz a vizsgáról és a követelményrendszerről: [link]

Az okm honlapján fent vannak a régebbi érettségi feladatsorok, azokat mindenféleképpen nézd meg, így látni fogod kb milyen szint!

Lehet itt is le van írva, de amúgy a project a tanártól függ. Ha ő azt csináltat inkább, akkor azt kell csinálni:D Legalábbis nálunk ez volt:)

Persze utána már elég 4 tárgyból érettségizned:)

2009. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!Nagyon sokat segítettél!

(:

2009. szept. 7. 20:46
 3/3 tuzsu válasza:
Szia!Én is bioszból fogok érettségizni és nekem is kell prezentációt készíteni,ez plusz 25 pontot jelent,ha jól van elkészítve,és sztem kérdezd meg, h kell-e,mert jó az a plusz 25 pont.Bár nem hiszem,hogy nem szükséges attól,mert előrehozottat akarsz.
2009. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!